Assetmaps tussen de toekomstmakers van de vastgoedsector tijdens de NEVAP HBO Challenge 2025 en Ruimte voor Morgen in Rotterdam!
Op 9 oktober jl. stonden we tussen de toekomstmakers van de vastgoedsector tijdens de NEVAP HBO Challenge 2025 en Ruimte voor Morgen in Rotterdam!
Ongeveer 100 enthousiaste HBO-studenten uit vastgoed-, bouw- en ruimtelijke opleidingen gingen de uitdaging aan om een creatieve en toekomstbestendige visie te ontwikkelen voor het Merwe-Vierhavensgebied (M4H), een dynamisch gebied in transformatie in Rotterdam.
Als Assetmaps waren we aanwezig op de ThemaMARKT, waar studenten informatie, inspiratie en tools konden ophalen voor hun plannen.
Het was fantastisch om te zien hoe snel studenten de kracht van data en visualisatie gebruikten om hun concepten te onderbouwen en overtuigend te presenteren.
Een groot compliment aan NEVAP/PublicNL voor de organisatie van deze dag, en aan alle studenten voor hun energie, creativiteit en frisse blik op de gebouwde omgeving.
Wij gingen naar huis met veel inspiratie — en nog meer vertrouwen in de volgende generatie vastgoedprofessionals.